Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

„Sintek-Dzūkija“ į pergalių kelią grįžo sutriuškindama „Šiaulius“

Penkių pralaimėjimų seriją LKL čempionate nutraukė galingai namuose žaidusi Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (2-5). Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai 87:61 (27:18, 27:14, 10:15, 23:14) sutriuškino „Šiaulių“ (2-5) krepšininkus ir pasiekė antrąją pergalę per septynis turus.

Ši pergalė „Sintek-Dzūkijai“ leido pakilti iš lentelės dugno, kuriame dabar atsidūrė Kėdainių „Nevėžis“ (2-5). Alytiškiai dabar žengia septinti. 7-10 pozicijas užimančios komandos turi tokį pat pergalių ir pralaimėjimų balansą 2-5.

Alytiškiai atitrūko nuo pat dvikovos pradžios, kai pirmąjį kėlinį laimėjo 27:18, dar 27 taškus pridėjo antrajame ketvirtyje ir po pirmosios mačo pusės dominavo aikštėje 54:32.

Adrianas Bowie nugalėtojams per 20 minučių sumetė 21 tašką, Martynas Sušinskas per 27 minutes įmetė 19 taškų ir su 25 naudingumo balais buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

„Šiauliai“ prarado 21 kamuolį, „Sintek-Dzūkija“ – 18.

„Sintek-Dzūkija“: Adrianas Bowie 21, Martynas Sušinskas 19, Chauncey Collinsas 12 (5 kld.), Egidijus Dimša 10 (6 atk. kam.).

„Šiauliai“: Antanas Udras 10, Kevinas Hardy 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Gustys 8 (7 atk. kam.).