Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

Po šešių turų Eurolygoje – pirmoji Valensijos klubo pergalė

Po šešių turų Eurolygoje nebeliko nė vienos dar nė sykio nelaimėjusios komandos.

Tai įrodė Valensijos „Basket“ (1-5) ekipa, kuri penktadienio vakarą namuose 81:72 (16:19, 19:18, 21:16, 25:20) nugalėjo Vilerbano ASVEL (3-3) krepšininkus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus minutei ir 36 sekundėms komandas komandos skyrė vos 2 taškai (52:50), tačiau jau po pirmosios „Basket“ atakos lemiamame ketvirtyje jų pranašumos išaugo iki 6 – 58:52.

Sužaidus beveik pusę kėlinio Louisas Labeyrie pataikė dvitaškį, o Valensijos ekipa priekyje jau buvo jau 10 taškų – 70:60.

Likus 46 sekundėms Rihardsas Lomazs pataikė tolimą metimą ir taip sumažino ASVEL atsilikimą iki 5 taškų, tačiau Vanja Marinkovičius baudos metimai „Basket“ sugrąžino 7 taškų pranašumą – 77:70.

Livio Charlesas dar pataikė dvitaškį, o Guillemas Vivesas realizavo 4 baudų metimus paeiliui, taip įtvirtindamas Valensijos klubo pergalę.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 13 (8 atk. kam.), Guillemas Vivesas 10, Fernando San Emeterio, Maurice Ndouras ir Quino Colomas (6 rez. perd.) po 9.

ASVEL: Livio Charlesas 20 (24 naud. bal.), Antoine Diotas 17 (6 rez. perd., 20 naud. bal.), Edwinas Jacksonas 10.