Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

Per kėlinį 3 taškus varžovams įmesti leidusi AEK šventė pergalę Čempionų lygoje

Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK (2-1) klubas FIBA Čempionų lygoje iškovojo antrąją pergalę, kai namuose 62:51 (11:12, 22:24, 14:3, 15:12) nugalėjo Antverpeno „Telenet Giants“ (1-2) komandą.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė ir kartą suklydo, taip surinkdamas 2 efektyvumo balus.

Iki tol pirmavę svečiai (36:33) rungtynių kontrolę iš savo rankų paleido trečiajame kėlinyje, kuriame AEK krepšininkai pelnė 14 taškų, varžovams leido įmesti 3 ir taip Antverpeno komandą pranoko beveik 5 kartus.

Lemiamame ketvirtyje „Telenet Giants“ ir vėl turėjo pripažinti arenos šeimininkų pranašumą bei antrąjį pralaimėjimą.

AEK: Kendrickas Ray 18, Keithas Langfordas 16, Howardas Roosas 8 (10 atk. kam.).

„Telenet Giants“: Dave’as Dudzinskis 20 (8 atk. kam.), Ibrahimas Faye 9 (10 atk. kam.).