Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

Jasikevičius: „Kai kurių žaidėjų aš dar tikrai nesuprantu“

Jasikevičius: „Kai kurių žaidėjų aš dar tikrai nesuprantu“

Po ilgosios pertraukos pajungiant iki tol nežaidusius Thomasą Walkupą ir Zachą LeDay Kauno „Žalgiris“ trečiajame ketvirtyje startavo atkarpa 17:3 ir devintąja pergale uždarė pirmąjį LKL varžybų ratą. 

Šarūno Jasikevičiaus kariauna Alytuje po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi pergale 91:65 prieš „Sintek-Dzūkiją“, tačiau pačiam strategui mačo eiga paliko dvejopą įspūdį.

„Nepatiko man, kaip po pralaimėjimo (Eurolygoje prieš „Barceloną“) išeiname su prasta energija. Buvo aibė žmonių, kuriems reikia šitų rungtynių, jiems reikia geriau pasijausti ir ne visi atsako į tokią lyg užduotį. Galvoju, jų galvose vyksta kažkokia tai kova, bet kai kurių (žaidėjų) aš dar tikrai nesuprantu. Kai kurie, aišku, atsakė į tuos klausimus. 

Rūbinėje pasakiau žaidėjams: „Jeigu jūs galvojate, kad treneris yra nusistatęs, tai taip nėra. Svarbiausia, išeikite ir įrodykite“.

Aišku, daug pas mus yra naujokų, nebus taip, kad visi eis genialiai, bet jau norisi kažko daugiau“, – po dvikovos kalbėjo Jasikevičius.

– Trečias kėlinys laimėtas 16 taškų persvara. Kiek prie to prisidėjo Walkupas ir LeDay?
– Prisidėjo. Žaidimas tapo gražus, kamuolys pradėjo judėti. Mes pradėjome žaisti su mintimis, į aikštę buvo įleisti žaidėjai, daugiau mažiau žinantys sistemą. Aišku, Zachas dar galbūt ne. 

– Kas geriau ginasi zona – Utenos „Juventus“ ar Alytaus „Dzūkija“?
– Negaliu taip atsakinėti į klausimus. Lyginant kitas komandas, yra specifiniai dalykai. Mums reikia žiūrėti į save ir žaisti mūsų krepšinį, ką galbūt 20 minučių darėme, o kitas 20 minučių turbūt nedarėme, jeigu imti atkarpas. Iš kitos pusės gerai, kad žaidžia visi žaidėjai, jie turi pasijausti (komandos dalimi), mes turime auginti sau pamainą.

– Trečiajame ketvirtyje tas pagerėjęs pataikymas labai padėjo.
– Pataikymas, aišku, padeda, jeigu tu žinai, kad susikursi metimus. Bet aš nežinau, kiek mes susikūrėme. Rungtynių pradžioje mes sprendžiame savo užduotis, o trečiajame kėlinyje koncentravomės pergalei. Nelabai liko laiko eksperimentams. Sakau, man norėtųsi kitokios energijos, ypač iš tų žaidėjų, kurie mažiau žaidžia Eurolygoje, kurie yra jaunesni. 


Šaltinis basketnews.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *