Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

Jasikevičius – apie Riverso stipriąsias puses ir Grigonio situaciją

Jasikevičius – apie Riverso stipriąsias puses ir Grigonio situaciją

Kauno „Žalgiris“ užfiksavo 15 metų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nematytą pasirodymą, pataikęs 21 tritaškį kovoje su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ir iškovojo didžiausią sezono pergalę – 102:50.

Po mačo žalgiriečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius buvo patenkintas komandos pasirodymu.

„Rungtynės pavyko ir su tokiu pataikymu tikrai jas kontroliavome, – po dvikovos kalbėjo Jasikevičius. – Kelių dalykų pirmoje pusėje nepadarėme, ką akcentavome ir dėl ko pralaimime Eurolygoje, bet vėliau situacija buvo geresnė.“

„Žalgirio“ vairininkas pripažino, jog toks pataikymas dvikovoje buvo svarbus, norint geriau pasijusti po sunkios savaitės Eurolygoje.

„Svarbu kiekvienam pasijausti gerai, malonu, kai taip pataikome. Žinoma, reikia, kad tai atsitiktų dažniau“, – sakė Jasikevičius.

Mače Kaune debiutavo „Žalgirio“ naujokas K.C. Riversas, pelnęs 15 taškų per 19 minučių. Visus taškus amerikietis surinko tritaškiais.

Po pirmųjų amerikiečio rungtynių Jasikevičius nevertino Riverso debiutinio pasirodymo, bet pasidalino mintimis, ko iš snaiperio tikisi tolimesnėje perspektyvoje.

„Sunku vertinti jo pasirodymą, o kad jis gali pataikyti, žinojome jau prieš jam atvažiuojant. Dabar, žinoma, jam reikia įeiti į komandą, gerinti kondiciją. Tai žmogus, galintis pataikyti, yra patyręs, o tokių žaidėjų mums labai trūksta komandoje. Šių dalykų iš jo ir tikimės“, – Riverso stiprybes vardino žalgiriečių vairininkas.

Jasikevičius taip pat pridūrė, kad Riverso patirtis ateityje turėtų itin praversti.

„Jis dar Kaune tik vieną dieną. Aišku, buvo tokia idėja, krepšininką pasikviečiant dėl jo patirties, nes mums to labai trūksta. Mes labai kvailai daliname taškus, labai kvailai daliname pergales, o jos (pergalės) ir susideda iš tų taškų. Tikimės, kad dar vienas patyręs žmogus mums leis nedalinti taškų už dyką.

Manęs nelabai jaudina žaidimo kūryba, mes susikuriame metimus, bet reikia pataikyti. Atrodo, kad jis gali pataikyti“, – apie naujoką tęsė Jasikevičius.

Pėdos skausmus jaučiantis Marius Grigonis praleido šią dvikovą, o artimiausią savaitę dėl gynėjo turėtų būti priimtas sprendimas.

„Laukiame dar medicininių rezultatų ir savaitės begyje jau kažką žinosime“, – paklaustas, ar jau dėl Grigonio priimtas sprendimas, atsakė Jasikevičius.


Šaltinis basketnews.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *