Žalias kamuolys

Krepšinio naujienos

Fiziškumo problemą išskyręs Landale‘as: „Patyrėme pralaimėjimą, kurio neturėjo būti“

Fiziškumo problemą išskyręs Landale‘as: „Patyrėme pralaimėjimą, kurio neturėjo būti“

Kauno „Žalgiris“ fantastiškai išplėšė pratęsimą, tačiau jo metu žalgiriečiams jėgų pritrūko ir 70:82 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai.

Po rungtynių Jockas Landale‘as labiausiai išskyrė fiziškumo trūkumą, tačiau tikino, kad komanda bus pasiruošusi jau penktadienį vyksiančioms rungtynėms su Stambulo „Fenerbahče“.

„Tai buvo jau antra komanda, kuri mus pranoko fiziškumu. Tai nėra, kur norime būti, nes tai (pralaimėjimas fiziškai) iš mūsų daug atima. Turime būti fiziškesni, suprasti su kuo mes nesusitvarkėme ir tai gula ant mūsų visų. 

– Komanda įspūdingai išplėšė pratęsimą, tačiau pratęsime sugriuvote. Kas tai lėmė?
– Kaip ir sakiau, jie buvo fiziškesni už mus. Kai išplėšėme pratęsimą, turėjome uždaryti rungtynes, bet jie atkovojo berods 4 kamuolius puolime, išbėginėjo iš už užtvarų. Visa tai – lengvai padaromi dalykai, bet viskas priklauso nuo pastangų. Nėra taip, kad varžovai greitesni ar stipresni, juos tiesiog reikia išstumti (iš baudos aikštelės) ir pasiimti kamuolį. Pasakyti lengviau nei padaryti, tačiau turime tai pagerinti.

– Kaip bus sunku atsitiesti rungtynėms su „Fenerbahče“?
– Mums viskas bus gerai. Grįšime rytoj į treniruotę, aptarsime žaidimo planą ir šis pralaimėjimas, kurio neturėjo būti, mus motyvuos. Pralaimėjome, bet turime ruoštis „Fenerbahče“. Manau, jog visi bus pasirengę ir šiandienos pralaimėjimas mus motyvuos bei iš to pasimokysime.

– Kaip naujokui, kurie dalykai yra sunkiausi sezono pradžioje?
– Perprasti kitus vyrukus, sistemą, kurią žaidžiame. Didžiausias skirtumas žaidžiant Eurolygoje – visiškai kitas fiziškumo lygis. Tai – sudėtingiausia lyga pasaulyje ir šie dalykai man asmeniškai yra sunkiausi bei turiu sunkiai dirbti, kad prie to priprasčiau


Šaltinis basketnews.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *